Семінари та конференції

У цій категорії немає товарів

Організація конференції, семінару, тренінгу, бізнес зустрічі тощо – завдання непросте, у кожного агентства та event-менеджера свої правила, способи, методики. Але наша локація знає, що таке правильна організація і проведення успішних заходів на всі 100%!

Для організації будь-якої офіційної або урочистої події необхідно відповідне приміщення. Тільки з понеділка по п’ятницю у вас є унікальна можливість! ПРИ ОРЕНДІ БУДИНОЧКІВ = ЗАЛ для проведення конференцій, семінарів, тренінгів абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Столиця надає Вам велику різноманітність закладів, різні кафе і ресторани, але заміський комплекс “Авантюрист” знає, що Ви шукайте щось інше! Кращим вибором стане наш ресторанно-розважальний комплекс, і для цього є маса причин! Заміський комплекс на березі річки Десна готовий до всього. Ми гарантуємо Вам кращу організацію і приємний відпочинок!

Запрошуємо Вас та пропонуємо корисні поради та лайфхаки від «Авантюрист», щоб все пройшло на вищому рівні!

1. Для початку максимально конкретно визначте цілі й формат заходу, від цього буде залежати подальші важливі моменти, як концепція, час проведення, тривалість, ролі в команді, оформлення залу, кухня, звук, світло тощо. Але постарайтеся не зациклюватися на традиційних форматах.

2. У плануванні роботи важливо приділити увагу списку головних завдань й термінів їх виконання. Питання логістики, контенту і просування заходи виносяться на перший план.

3. Завжди потрібно бути на сторожі й контролювати все від організації до проведення заходу. Також не варто забувати про охоронну та пропускні системи, щоб уникнути неприємних інцидентів відвідування заходу сторонніми особами.

4. Клієнти і гості будуть задоволені заходом, якщо Ви продумайте до дрібниць атмосферу заходу і створите wow-ефект!